resna
19 بهمن 1401 - 17:48

فعالیت‌های بنیاد شهید در جشنواره فیلم فجر

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: امسال با ۲ پروژه به جشنواره ورود پیدا کردیم، اما سال آینده با قدرت بیشتری شرکت خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سید امیر حسین قاضی‌زاده هاشمی درباره فعالیت بنیاد شهید در جشنواره فیلم فجر گفت: در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر ۲ پروژه اتاقک گلی و مستند ۶۴۱۹ روز اسارت را داریم.

وی با بیان اینکه ۶۴۱۹ روز اسارت یک مستند ۸۰ دقیقه‌ای در رابطه با شهید لشگری است، گفت: امسال با این ۲ پروژه به جشنواره ورود پیدا کردیم، اما سال آینده با قدرت بیشتری شرکت خواهیم کرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره فیلم سینمایی اتاقک گلی که با مشارکت موزه ملی دفاع مقدس ساخته شده و قرار است بر روی پرده سینما جشنواره برود نیز گفت: تاریخ ملت ایران نشان داده هر موقع جزئی از این ملت دچار صدمه توسط دشمنان، معاندین و وابستگان آن‌ها شده، آن‌ها را تنها نمی‌گذارند.

وی افزود: ملت غیور کرد در مواقعی که نیاز به حمایت داشتیم، در مقابل منافقان ایستادگی کرده‌اند و هیچ گاه ۱۷ هزار ترور که توسط منافقین صورت گرفته را فراموش نخواهیم کرد.

قاضی زاده هاشمی ادامه داد: منافقان برای کشتار مردم ایران به صدام خدمت کردند و این‌ها دشمن هموطنان کرد ما هستند.

وی بیان کرد: طرفدار واقعی قوم کرد، کسانی هستند که خونشان را برای حفاظت از مردم بی گناه ریختند و هنوز هم آمادگی فدا شدن برای ملت عزیز را دارند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1028171